stacja paliw
LPG gaz
parking
myjnia
restauracja
toalety, wc
prysznice
hotel
kawiarnia
wi-fi free
kantor
sklep 24h
bankomat
bar
fryzjer
Nevadacenter to nowoczesny kompleks położony w miejscowości Poźrzadło przy trasie DK 92 (Warszawa-Poznań-Berlin), 46 km od granicy z Niemcami. Oddalony od węzła Torzym autostrady A2 o 14 km (10 minut) w kierunku Świecka oraz od węzła Jordanowo autostrady A2 (20 minut) w kierunku Poznań/Warszawa. Teren wokół to piękne lasy, a wśród nich duże, czyste jezioro. To swego rodzaju małe miasteczko dla wszystkich podróżnych, podzielone na strefy parkingowe (darmowe dla Klientów Nevada Center), handlowe i wypoczynku. W czasie długiej podróży jest to znakomita przystań - 300.000 m/2 zaprojektowanych specjalnie dla kierowców i podróżnych. Obsługa Nevada Center tworzy wsparcie dla wszystkich podróżujących.

W kompleksie znajdują się dwie stacje paliw, kantor, butique z upominkami, sklep Hobby, serwisy CB, sklep z częściami i akcesoriami do samochodów, znakomicie wyposażony duży market 700m/2 oraz dwie restauracje i dwa bary serwujące pyszne jedzenie czynne 24h. Dla samochodów cieżarowych duży parking (darmowy dla Klientów Nevada Center) oraz ośmio stanowiskowa myjnia. Dla klientów Nevada Center oferujemy bezpłatny dostęp do łącza wi-fi. Bezpieczeństwa przez cały czas pilnuje elektroniczny system zabezpieczeń i monitoring. Na stacji dostępny jest płyn AdBlue z dystrybutora jak i w kanistrach.
Plants: image 1 0f 4 thumb
BAR - Podrużujący trasą DK 92 lub autostradą A2 zatrzymując się (niezależnie od czasu postoju oraz pojazdu) w Nevada Center mogą o każdej porze roku oraz o każdej porze dnia zjeść smaczny posiłek. Pprzytulne miejsce i miła obsługa sprawiają, że przez chwilę możemy poczuć się jak w domu. A gdy przyjdzie zatrzymać się na postój w okresie świąt, dodatkowo wystrój lokalu wzbogacany jest o elementy świąteczne elementy dekoracyjne a także pojawiają się dania świąteczne. Dlatego kierowcy często jeżdżący pobliskimi trasami traktują posiłek w Nevada Center jako stały punkt podróży.
SKLEP 24h - postój, a w szczególności dobowy i tygodniowy, niosą ze sobą potrzebę uzupełnienia zapasów podróżnych czyli dokonania zakupów. Można tego dokonać w markecie otwartym 24h o powierzchni 700m2, w którym można kupić artykuły spożywcze, przemysłowe (niezbędne w podróży), zabawki oraz wyroby alkoholowe i tytoniowe. Na uwagę zasługuje w szczególności stoisko wędliniarskie gdzie można kupić świeże mięso i wędliny oraz stoisko z pieczywem, do którego okoliczne piekarnie codziennie dostarczają swoje pachnące wypieki. W markecie można zakupić również karty telefoniczne i doładowania wszystkich operatorów komórkowych w Polsce a także dokonać doładowania w systemie prepaid. Za wszystkie zakupy można zapłacić zarówno gotówką jak i dowolną kartą płatniczą. Dlatego niezależnie od celu i trwania podróży bez problemu kupisz wszystko co najważniejsze.
Plants: image 3 0f 4 thumb
KANTOR NEVADA CENTER
KANTOR - w transporcie międzynarodowym wymiana walut to bardzo ważna sprawa, dlatego w kompleksie Nevada Center znajduje się kantor wymiany walut czynny całą dobę. Tutaj bez problemu można wymienić popularne waluty w tym najpopularniejszą w UE - euro.
MYJNIA - w ruchu miedzynarodowym TIR, a szczególnie w okresie jesienno zimowym, bardzo ważne jest utrzymanie samochodów a w szczególności naczep w czystości. Dlatego do dyspozycji kierowców w kompleksie Nevada Center jest myjnia, czynna całą dobę (8 stanowiskowa). Tutaj można kompleksowo umyć pojazd w szczególności ciągniki siodłowe oraz naczepy ale także samochody osobowe, bus czy ciężarowe. Za usługi można dokonać płatności gotówką, kartą płatniczą a także kartą flotową (WAG, E100, DKV, BERLIO, PORT1, UTA, TANKPOOL).
MYJNIA NEVADA CENTER
Plants: image 1 0f 4 thumb
SKLEP MOTORYZACYJNY - w trakcie podróży mają miejsce mniej lub bardziej oczekiwane zdarzenia w wyniku których pojazdy wymagają wymiany płynów, elementów czy części. Wszystko co niezbędne można kupić w sklepie motoryzacyjnym znajdującym się w kompleksie Nevada Center. Dzięki temu kierowcy w trakcie postoju mogą dokonać niezbędnych przeglądów oraz napraw. W ofercie znajdują się również kosmetyki samochodowe, elementy wyposażenia kabin oraz przeróżne gadżety.

Piramida Horusa
Hotel Nevada
STACJA PALIW Nevada Center
KONTAKT Nevada Center
DOJAZD Nevada Center